09194317031_02166172948

چراغ راهنمایی و تجهیزات کنترل ترافیک

انواع تجهیزات کنترل ترافیک در راستای قوانین راهنمایی و ترافیکی متعددی وضع شده است،کنترل و مدیریت دقیق حمل ونقل و اجرای منظم آنها فقط با استفاده از نیروی انسانی کافی نبوده و استفاده از چراغ راهنمایی و تجهیزات کنترل ترافیک مانند چراغ راهنمایی،چراغ چشمک زن،تابلو فرمان چهارراه،معکوس شمار،لاین کنترل ،فلش تععین مسیر و غیره امری ضروری میباشد.

با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات ترافیکی نیز به نوبه ی خود پیشرفت کرده و هرروز شاهد یک نمونه جدید و مدرن از نمونه های پیشین هستیم.

به عنوان مثال همه چراغهای راهنمایی قدیمی را به یاد داریم که با استفاده از لنز و لامپ های رشته ای پر مصرف کار میکردند اما امروزه چراغ های راهنمایی را از تجمیع لامپ های کوچک LEDو سولار که بسیار کم مصرف هستند می سازند.

این چراغهای راهنمایی با استفاده از انرژی خورشیدی و همچنین در شب با استفاده از باطری به راحتی کار کرده و خود انرژی خود را تامین می کنند البته موضوع به همینجا ختم نشده و امروزه سر هر چهارراه شاهد یک شمارنده ی دیجیتال همراه این چراغ ها در سر چهارراه ها هستیم.

انواع چراغ راهنمایی و رانندگی ابتدایی ترین تاثیری که می گذارند، کاهش خسارات و تلفات، کنترل آلودگی هوا و در نهایت مدیریت درست زمان است. استفاده از تجهیزات کنترل ترافیک، با بالاترین درجه کیفیت و استاندارد، می تواند تأثیر زیادی در پایین آوردن میزان تصادفات و افزایش راحتی عبور و مرور در خیابان ها و جاده ها داشته باشد.

تجهیزات کنترل ترافیک و انواع چراغهای راهنمایی تاثیر بسیار مهمی در کاهش خسارت و تلفات و هم اینطور تاثیر زیادی در کاهش میزان تصادفات جاده ای و خیابانی دارند.

قیمت چراغ های راهنمایی رانندگی بستگی به نوع برقی ، سولار و لامپی بودن این محصول دارد.

فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی با تسلط و آشنایی کامل در تولید،تهیه و پخش تجهیزات ترافیکی و فروش انواع چراغ های راهنمایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده همکاری با مشتریان عزیز میباشد.

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :