02166172948-09194317031

تجهیزات آتش نشانی

وظایف آتش نشانی فقط مربوط به خاموش کردن آتش نمی شود، بلکه کنترل و اطفاء حریق، مقابله با حوادث خطرناک، نجات محبوس شدگان در زیر آوار و ... از جمله وظایف آتش نشانان می باشد. بنابراین تجهیزات آتش نشانی تنوع زیادی دارد. کلیه تجهیزات ایمنی آتش نشانی فردی، تجهیزات سیستم های اعلام حریق که وظیفه آشکارسازی حریق و تجهیزاتسیستم های اطفاء حریق که وظیفه خاموش نمودن آتش را برعهده دارند، جزئی از تجهیزات آتش نشانی محسوب می شوند.

تجهیزات آتش نشانی شامل تجهیزات ایمنی، تجهیزات سیستم های اعلام و اطفاء حریق است، که کاربرد زیادی داشته و تا بحال جان میلیون ها نفر را نجات داده اند.تجهیزات آتش نشانی فردی شامل: کفش ایمنی، لباس ایمنی، عینک ایمنی و ... می باشد که جان و امنیت آتش نشانان را تامین می کند، به همین دلیل تجهیزات ایمنی باید دارای جنس و کیفیت مطلوب و سبک باشد. سبک بودن تجهیزات سبب می شود تا آتش نشانها در فعالیت های سنگین، خستگی کمتری را احساس کرده و با تنفس بهتر و کارایی بالاتر به عملیات خود ادامه دهند.

سایت اینترنتی بازار ترافیکی قادر به تهیه و فروش کلیه لوازم آتش نشانی میباشد. در صورت نیاز به هر گونه لوزم آتش نشانی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

1مجموع 1 محصول
1مجموع 1 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :