02166172948-09194317031

خط کشی پارکینگ

خط کشی پارکینگ یکی از امکاناتی است که موجب مشخص شدن محل دقیق پارک خودروها می‌شود و از مشکلاتی مانند مزاحم شدن خودرو های دیگر و یا قرار گرفتن خودرو ها در پارکینگ ها به شکل نامنظم جلوگیری می کند. از مهم ترین ویژگی های خط کشی درست و اصولی رعایت حریم خودرو ها است.

علائمی که در پارکينگ ها مورد استفاده قرار مي گيرند تنها شامل تابلو ها نمی شوند.بلکه اين علائم شامل فلش هايی براي راهنمايی، علائم شماره گذاری و… نيز می باشند.همچنين علائم ديگری که در پارکينگ ها ديده می شوند رنگ هايی هستند که در پارکينگ ها برای جلب توجه عابرين پياده در نظر گرفته شده که عابرين را برای رسيدن به مقصد، توسط رنگ هايي که روي زمين يا ديوار ها کشيده شده راهنمايی می کند.

برای خط کشی پارکینگ و خیابان ها می توان از دستگاه ها و یا وسیله های مختلفی استفاده کرد تا به راحتی محل پارک خودرو ها و یا محلی که برای عابران پیاده در نظر گرفته شده است را توسط رنگ های مختلف جدا کرد. این دستگاه ها برای خط کشی پارکینگ هایی که در فضای باز می باشند نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما می‌توان از آنها برای خط کشی پارکینگ های منازل که به طور معمول در فضای بسته هستند نیز استفاده کرد.

خط کشی پارکینگ برای مشخص کردن محل مناسب و اصولی پارک خودرو ها به کار می رود و به طور معمول به دو روش عمودی و افقی انجام می شود و خط کشی ایده آل در حالتی است که بیشترین تعداد.خودرو ها کمترین مکان را اشغال کنند. رنگ هایی که در اجرای خط کشی پارکینگ ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، شامل دو دسته رنگ های تک جزئی و دو جزئی می باشند. در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این دسته از رنگ ها می پردازیم؛

رنگ های تک جزئی؛ این نوع از رنگ ها در دو رنگ زرد و سفید مات ارائه می شوند. زمان خشک شدن این دسته از رنگ ها حداقل 5 تا 10 دقیقه برای خشک شدن سطحی و 2 تا 4 ساعت برای خشک شدن کامل است.

 رنگ های دو جزئئ؛ رنگ هایی که برای خط کشی پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند معمولا سفید میباشد. میانگین زمان خشک شدن سطحی این رنگ 20 دقیقه و زمان حدودی خشک شدن کامل آن 24 ساعت است. رطوبت سطحی که رنگ دو جزئی روی آن اجرا خواهد شد حداکثر 5 درصد و دمای آن بین 5 تا 45 درجه سانتی گراد باشد تا رنگ به طور کامل بر روی سطح پیاده سازی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات خط کشی پارکینگ با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :