09194317031 - 02166172948

راهبند آکاردئونی

راه بند آکاردئونی وسیله ای است که جهت کنترل رفت و آمد و کنترل ترافیک و... به کار می رود، همچنین علاوه بر کاربرد های ترافیکی، در بعضی موارد از راهبند ها استفاده ی امنیتی و نظامی می شود. همانطور که از اسم راهبند پیداست برای جلو گیری از عبور و مرور وسایل نقلیه به داخل مکان استفاده می شود.از راهبند ها برای ورود و خروج به پارکینگ های طبقاتی، پارکینگ بیمارستان ها، مکان های دولتی، امنیتی و حتی برای رورد خروج به برخی از کوچه ها که به صورت امنیتی از آن محافظت می شود هم استفاد می کنند.

راهبند آکاردئونی  در دسته تجهیزات ترافیکی برای بالا بردن سطح ایمنی پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد و با استفاده درست و بجا از آن ها می توانید برای مرز بندی کردن و ایمن کردن محدوده ی پارکینگ های بزرگ و طبقاتی از آن استفاده کنید.نوع دیگر راه بندها،راه بند تشریفاتی میباشد که بیشتر در مجالس و مهمانی ها،ورودی سالنهای تشریفاتی،هتلها،رستورانها و اماکن اداری و دولتی استفاده می شود. راهبند ها برای جلو گیری و یا اجازه ی عبور و مرور وسایل نقلیه به داخل مکان های مختلف و کنترل و نظم ورودی سالنها و مجالس استفاده می شوند که انواع گوناگونی دارند و هر کدام از انواع آن ها کاربرد های متفاوتی و البته قیمت های متفاوتی دارند.

فروشگاه بازار ترافیکی اقدام به تهیه و پخش راه بند آکاردئونی چرخ دار و بدون چرخ در اندازه های 3 و 5 متری نموده است ، که بنا به درخواست و سفارش مشتریان محترم اندازه های دیگری هم تولید و عرضه می گردد.معمولا بدنه ی راهبند ها از فلز ضد زنگ ساخته می شود که بخاطر استفاده از رنگ استاتیک کوره ای در برابر رطوبت و دما بسیار مقاوم میباشد.همچنین جنس راه بند تشریفاتی از استیل و به رنگ نقره ای ، با تسمه های قرمز ، آبی و زرد در بازار ترافیکی موجود و آماده عرضه به مشتریان عزیز میباشد.

برای خرید راه بند آکاردئونی ترافیکی می توانید از طریق راه های تماس که در سایت فروشگاه بازار ترافیکی قرار دارد با ما در تماس باشید کارشناسان ما در بخش فروش راهبند های آکاردئونی چرخ دار و ثابت پاسخگوی تمام سوالات شما هستند.

ارسال و تحویل در تهران , شیراز , تبریز , مشهد , قم , کرج , شیراز , رشت , اهواز , اصفهان و دیگر استانها، فروش بصورت تک و عمده ، شمارهای تماس؛ 02166172948-09194317031

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :