09194317031 - 02166172948

چراغ راهنمایی سولار

چراغ راهنمایی سولار با مصرف صحیح از انرژی های تجدید پذیر توانسته یکی از تاثر گذارترین تجهیزات در زمینه ی ایمنی راه ها باشد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تاثیرات آن بر همه صنایع، شاهد تغییرات مثبتی در حوزه ی تولید و عرضه تجهیزات شهری و ترافیکی هستیم. منطبق سازی تجهیزات با محیط زیست و استفاده کمتر از منابع شهری، یکی از این تاثیرات است. این چراغ ها که به چراغ راهنمایی سولار نیز معروف هستند، می توانند بدون داشتن منبع برق و تنها با استفاده از خورشید، انرژی مورد نیاز را دریافت کرده و روشنایی لازم را ارائه دهند.

کاربرد چراغ راهنمایی سولار (خورشیدی) با توجه به بهینه بودن مصرف انرژی بسیار گسترده است. انواع چراغ راهنمایی سولار شامل: چراغ راهنمایی سولار تک خانه، دوخانه و سه خانه و همچنین چراغ چشمک زن خورشیدی تک خانه، دو خانه و سه خانه و...میباشد . باتوجه به مکان و شرایط مورد نیاز، انواع چراغ های راهنمایی سولار تولید و عرضه می شوند. با توجه به اینکه قیمت چراغ راهنمایی خورشیدی نسبت به سایر مدل هایی که توسط منبع برق کار می کنند بالاتر است، استفاده از آن در سطح شهر ها به خصوص شهر های کم جمعیت، کمتر دیده می شود. اما استفاده از این نوع تجهیزات کنترل ترافیک می تواند در دراز مدت بسیار سودمند باشد.

فروشگاه بازار ترافیکی با سابقه ای چند ساله در زمینه فروش چراغ راهنمایی رانندگی سعی بر آن داشته تا مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را به مشتریان محترم عرضه کند. اگر  قصد خرید چراغ راهنمایی سولار (خورشیدی) را دارید، پیشنهاد می کنیم مستقیما با مشاوران ما تماس گرفته تا اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.

 شماره های تماس: 09194317031-02166172948

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :