09194317031 - 02166172948

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین تجهیزات ترافیکی است که در زیر مجموعه آینه محدب ترافیکی جای دارد، آینه محدب پلی کربنات امکان دید بهتری را برای رانندگان فراهم می کند و گستره دید بیشتری از مسیر و جاده را برای راننده ایجاد می کند. باید در نظر داشته باشید که با وجود آمار بدست آمده، بسیاری از تصادفات جاده ای ناشی از نداشتن دید سر پیچ جاده ها است، که همین سبب کاهش امنیت راه ها می شود. برای بالا بردن سطح ایمنی جاده ها باید آن ها را مجهز کنید و یکی از تجهیزات مهم جاده ها استفاده از آینه های ترافیکی است، اما قبل از خرید آینه محدب پلی کربنات باید از کاربرد این آینه نیز آگاه باشید.

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات بدنه ی مقاومی در برابر ضربات، رطوبت، گرد و غبار و تابش مستقیم نور خورشید داشته و با صرف زمان و هزینه ی اندکی نصب می شود، همچنین پایه ی این محصول از فلز محکم و ضد رنگ ساخته شده است

آینه محدب پلی کربنات در قطر های 60 و 80 سانتی متری تولید می شود و قابل نصب در جاده های برون شهری، پیچ گذرگاه ها، پارکینگ ها، خیابان های درون شهری، تونل ها و ... است، که به کاهش تصادفات و حوادث کمک خواهد کرد.

در جاده های پر پیچ رانندگان دید کمتری دارند که همین سبب کاهش سطح امنیت جاده می شود. بنابراین باید از کاربرد آینه محدب پلی کربنات مطلع باشید تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوید، از کاربرد های اصلی و مهم آینه محدب ترافیکی جاده ای و پارکینگی می توان به افزایش دید رانندگان در جاده های شهری و برون شهری و همچنین رمپ و ورودی پارکینگ های عمومی و طبقاتی اشاره کرد.

خرید آینه محدب پلی کربنات به صورت آنلاین کار بسیار آسانی است. می توانید به سایت بازار ترافیکی مراجعه کرده، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن برای اطلاع از قیمت آینه محدب پلی کربنات و محصولات مرتبط دیگر با ما تماس بگیرید. 

فروشگاه آنلاین بازار ترافیکی پخش کننده آینه محدب ترافیکی محصولات خود را با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد همچنین کالای مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان، در مکان مورد نظرتان در سراسر کشور در اختیارتان قرار می گیرد. در وب سایت بازار ترافیکی از دیگر انواع آینه محدب ترافیکی دیدن فرمایید و جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید آینه محدب و مقعر، آینه محدب جاده ای و پارکینگی با ما  در تماس باشید. 02166172948-09194317031

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :