02166172948-09194317031

استوانه ترافیکی

جدا کننده ها را می توان از جمله مهم ترین ملزومات تجهیزات ترافیکی به شمار آورد. جدا کننده ها به دسته های مختلفی از جمله استوانه ایمنی و ... تقسیم می شوند . جدا کننده های ترافیکی نقش بسزایی در حفظ نظم و امنیت معابر ایفا می کنند. از این جدا کننده ها به عنوان وسایلی با نقش بازدارنده نیز استفاده می شود. به عنوان مثال از استوانه ترافیکی می توان برای جلوگیری از پارک خودرو ها در محل هایی که برای عبور و مرور.مشکل ایجاد می کنند و یا در جهت جدا کردن مسیر، برای هدایت رانندگان در مسیر حرکتشان در پیچ های خطرناک، تقاطع اتوبان ها و... استفاده کرد.

می توان گفت استوانه ایمنی ترافیکی برای بالا بردن ایمنی جاده و خیابان ها و در نهایت کاهش تصادفات نقش مهم و تاثیر گذاری دارند.جنس استوانه ترافیکی از EVA بوده و در ارتفاع 1 متر، 75 سانت و 45 سانتی تولید میشود.

استوانه ایمنی جهت دید بهتر در شب دارای نوار شبرنگ لونه زنبوری و پارچه ای میباشد. انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر شرایط جوی متغیر، تحمل تابش اشعه خورشید و در نهایت مقاومت در برابر ضربه، از جمله مواردی است که یک استوانه ترافیکی استاندارد باید داشته باشد.

باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید استوانه ترافیکی شناخت کافی را نسبت به کاربرد محصول مورد نظر داشته باشید و بدانید از کالای مورد نظرتان برای برطرف کردن چه نیازی می خواهید استفاده کنید. همین سطح از شناخت می تواند به شما کمک شایانی کند تا خرید ایده آلی را تجربه کنید.

فروشگاه تجهیزات ایمنی و ترافیکی (بازار ترافیکی) ، تولید  کننده استوانه ترافیکی در تعداد نامحدود ، با کیفیتی عالی و قیمت مناسب  توانسته است درارائه این محصول در تجهیزات ترافیک شهری پیش قدم باشد.

شما مشتریان عزیز و گرامی می توانید برای خرید استوانه ترافیکی  یا استعلام از لیست قیمت با ما در بخش فروش تجهیزات ایمنی و ترافیکی در تماس باشید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :