09194317031 - 02166172948

جدا کننده پارکینگ

از کاربرد جدا کننده های ترافیکی می توان به ایمن سازی پارکینگ ها و سهولت رانندگی برای رانندگان اشاره کرد که از نظر فرم و مواد اولیه ای که در ساخت آن ها به کار رفته و براساس نوع کاربردشان متفاوت اند. برخی باید انعطاف پذیر باشند و برخی دیگر مقاوم .جداکننده پارکینگ، عموما به تعدادی از تجهیزات پارکینگی گفته می شود که نقطه ی مشترک تمام آن ها، ویژگی محدود کننده ی مسیر است:کاراستاپر پارکینگ، استوانه ایمنی پارکینگ، راه بند پارکینگ،مخروط پارکینگ،قفل پارکینگ و غیره...

استفاده درست و بجا از تجهیزات پارکینگ، مخصوصا جداکننده ها، به رانندگان و ماشینها در پارکینگ های بزرگ و طبقاتی کمک میکند بدون وجود راهنما در محل پارک مورد نظر، بدون اینکه وارد حریم پارکینگ و یا محل پارک دیگری شوند خودشان به راحتی و بدون مزاحمت پارک کنند.از این طریق می توان به آسان ترین شکل پارکینگ ها را ایمن و آراسته کرد.

جداکننده پارکینگ در انواع و اقسام مختلفی طراحی و تولید می شوند؛ مانند : گل میخ پارکینگی و چشم گربه ای پارکینگی، تمام این تجهیزات پارکینگی، با مشخص کردن حریم و محدودیت مسیر و همچنین تفکیک آن، کمک می کنند تا رانندگان به راحتی در مسیر های مشخص شده، در محیط پارکینگ حرکت کنند. جدا کننده های پارکینیگ که در دسته تجهیزات پارکینگ قرار دارند از جمله تجهیزاتی به شمار می روند که بسیار کارآمد و مفید واقع می شوند از این روش می توانیم پارکینگ های طبقاتی را به بهترین شکل مجهز کنیم تا دیوار های پارکینگ و ماشین ها کمتر آسیب ببیند.

از ویژگی های جداکننده پارکینگ می توان دارا بودن شبرنگ های ترافیکی برای دید بهتر رانندگان در نور کم اشاره کرد، از طریق جدا کننده پارکینگ رانندگان متوجه محل دقیق پارک و حریم خودرو ها می شوند، جدا کننده پارکینگ سبب می شود که رانندگان به حریم پارکینگ تجاوز نکنند، به آسانی نصب می شوند و در آراستگی پارکینگ تاثیر بسیاری دارد.

فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی که به صورت تخصصی در زمینه ی عرضه ی تجهیزات پارکینگی فعالیت می کند، مجموعه ای از بهترین ملزومات پارکینگی را در این جا به شما معرفی می کند.

بازار ترافیکی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده جداکننده پارکینگ توانسته است درامر تولید تجهیزات پارکینگی و در ارائه ی بهترین خدمات در جهت بهبود سطح لوازم پارکینگ با بکار گیری نیرو های توانمند و کارآمد صاحب قدم باشد. شما مشتریان محترم می توانید در زمینه خرید جداکننده پارکینگی با کارشناسان فروش ما در بخش فروش جداکننده پارکینگی در تماس باشید. 02166172948-09194317031

1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :