02166172948-09194317031

تابلو راهنمایی و علائم ترافیکی

علائم به منظور کنترل و هدایت ترافیک و افزایش ایمنی راهها بکار می روندنصب تابلو های ترافیکی و علائم هشدار دهنده در نقاط حادثه خیز و حساس ، برای جلوگیری از تصادفات و کاهش خسارت ها امری کاملا واجب و ضروری میباشد . ویژگی های تابلوهای هشدار دهنده و محل نصب آنها در چنین مکان هایی به منظور جلب توجه رانندگان بخصوص در محیط های تاریک و شب هنگام  نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارند

تابلوهای ترافیکی و علائم ایمنی انواع مختلفی دارند.تابلوهای جهت نما، تابلوهای هشدار دهنده ، تابلو های بازدارنده ، تابلوهای جاده ای و تابلوهای اسامی معابر. هر کدام از این تابلوها در اندازه های مختلف و به صورت دایره ، مثلث و مستطیل شکل تولید میشوند. جنس این محصولات از ورق  گالوانیزه و آهن میباشد و در مدل های فریم دار ، بدون فریم(شهری) و کارتن پلاست پخش و عرضه میشود.

این تابلوها دارای بست تابلو و پایه لوله سه متری میباشند که در مواقع لزوم از این پایه ها برای نصب تابلو استفاده میشود.

یکی از مهم ترین دسته ها در میان تابلو های راهنمایی رانندگی متعلق به تابلوهای بازدارنده است.که به رانندگان اعلام می کند چه حرکاتی ممنوع بوده.و با جریمه مواجه می شوند. ار جمله این تابلوها می توان به تابلوی ورود ممنوع، پارک ممنوع، سبقت ممنوع.و بوق زدن ممنوع اشاره کرد.

دسته دیگر از تابلوهای ترافیکی متعلق به تابلوی اسامی معابر است.که با مشخص کردن نام محل ها و معابر، مانع از سردرگمی خودروها.و عابران در معابر شهری و بین شهری می شود.

یکی دیگر از مهم ترین دسته های تابلو های راهنمایی و رانندگی، تابلوهای هشداردهنده هستند. این تابلو ها با هشدار در مورد خطرات پیش رو، نقش بسیار مهمی.را در حفظ امنیت معابر شهری و بین شهری ایفا می کنند. از جمله تابلو های هشدار دهنده می توان.به تابلوی پیچ پر خطر، جاده باریک می شود، جاده لغزنده است.و تابلوهای دیگری از این دست اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید و نصب انواع تابلوهای راهنمایی و علائم ترافیکی با کارشناسان فروش ما از طریق واتس اپ و تلگرام در تماس باشید.

ارسال محصولات به سراسر ایران

فروش بصورت تک و عمده

02166172948-09194317031

1مجموع 9 محصول
1مجموع 9 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :