02166172948-09194317031

لوازم ایمنی پارکینگ

با افزایش روز افزون جمعیت در شهر های بزرگی مانند تهران، هر روزه شاهد افزایش تعداد.پارکینگ های عمومی از یک طرف، و افزایش تعداد مجتمع های مسکونی.و مراکز خرید بزرگ از طرف دیگر بوده ایم. مجتمع های مسکونی و مراکز خرید نیز خود دارای پارکینگ های پیشرفته و بسیار بزرگی هستند.تا بتوانند پاسخگوی تعداد بالای خودرو های ساکنین و مشتریان خود باشند. افزایش تعداد پارکینگ هایی با ظرفیت بالا به این معنی است.که تعداد بسیار زیادی خودرو در طول روز از این گذرگاه ها عبور خواهند کرد.

یکی از مهم ترین فاکتور ها هنگام ساخت و طراحی پارکینگ های عمومی در نظر گرفتن ایمنی خودرو ها و سرنشینان خودرو ها هنگام ورود و خروج از پارکینگ ها است. به همین منظور تجهیزات ایمنی پارکینگ از اهمیت بسیار بالایی در طراحی و ساخت پارکینگ ها برخوردار هستند.

تجهیزات ایمنی پارکینگ، به مجموعه ای از ادوات و ابزاری گفته می شود که در جهت ایمن سازی هرچه بهتر محیط پارکینگ، مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که بی احتیاطی رانندگان در فضای پارکینگ، ممکن است منجر به حوادث و خسارات مختلفی شود.

همواره سعی می شود تا از تجهیزات ایمنی پارکینگ با بالاترین استانداردها.در پارکینگ های عمومی، پارکینگ های مراکز خرید و پارکینگ های مجتمع های مسکونی استفاده شود. در این مقاله به معرفی چند مورد از مهم ترین تجهیزات ایمنی پارکینگ خواهیم پرداخت. این تجهیزات شامل ضربه گیر یا محافظ ستون، سرعت گیر، کار استاپر، آینه محدب و.جدا کننده پارکینگ می شود.

خرید تجهیزات پارکینگ از فروشگاه بازار ترافیکی، که در زمینه ی فروش تجهیزات پارکینگی فعالیت می کند، مجموعه ای با سطح کیفی بسیار بالا و تماما استاندارد را به شما معرفی می کند.برای خرید تجهیزات ایمنی پارکینگ می توانید محصولات مورد نظرتان را در فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی مشاهده کنید و با توجه به توضیحات هر کدام از محصولات به کسب اطلاعات بپردازید و با خیالی آسوده از فروشگاه بازار ترافیکی خرید خود را انجام دهید.

1مجموع 12 محصول
1مجموع 12 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :