09194317031 - 02166172948

چراغ راهنمایی لامپی

چراغ راهنمایی لامپی که از جمله تجهیزات مهم ترافیکی میباشد، به دلیل قیمت مناسب و همین طور قطعات قابل تعویض (جهت کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ) از چراغهای پرطرفدار و پرفروش در شهرهای مختلف کشورمان میباشد.این دسته از چراغ های راهنمایی شامل چراغ های تک خانه، دو خانه و سه خانه می شوند، که با توجه به کاربردشان در تقاطع ها، جاده ها، خیابان ها و قسمت های ورودی و خروجی معابر برای هشدار به رانندگان و عابران پیاده نصب می شوند.

چراغ راهنمایی چشمک زن لامپی یکی از مهم ترین تجهیزات کنترل ترافیکی است، که نسبت به دیگر چراغ های ترافیکی مقرون به صرفه تر می باشد. چراغ های راهنمایی چشمک زن لامپی انرژی خود را از برق شهری تامین میکنند و از انعکاس نور بالایی برخوردار هستند. چراغ راهنمایی چشمک زن لامپی از گذشته مورد استفاده بوده و امروزه هم با وجود انواع چراغ های راهنمایی خورشیدی و سولار، چراغ های راهنمایی لامپی همچنان مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا جنس بدنه ی این چراغ ها از پلی کربنات بوده و در برابر شرایط جوی از مقاومت و استحکام خوبی برخوردارند.

بازار ترافیکی با استفاده از سالها تجربه در زمینه ی فروش چراغ راهنمایی، تولید کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات کنترل ترافیک بوده و چراغ های چشمک زن لامپی را با کیفیتی استاندارد و قیمتی مناسب به مشتریان گرامی عرضه می دارد. برای مشاوره و اطلاع از قیمت چراغ های راهنمایی با ما تماس بگیرید.

1مجموع 3 محصول
1مجموع 3 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :