09194317031 - 02166172948

دستکش ایمنی

یکی از مهمترین تجهیزات در محیط های کار، دستکش ایمنی میباشد. با توجه به اینکه هر کدام از دستکش های ایمنی کاربرد های متفاوتی دارد، بنابراین می تواند انواع گوناگونی نیز داشته باشد. از انواع دستکش های ایمنی؛ دستکش ضد اسید، دستکش ضد مواد شیمیایی، دستکش ضد برش، دستکش کف مواد و... میباشد.

هر کدام از انواع دستکش های ایمنی می تواند متریال مخصوص به خود را داشته باشد، بنابراین روش ساخت هر کدام از آن ها می تواند با یکدیگر متفاوت باشد، بر همین اساس باید به این نکته نیز اشاره کرد که شناخت کافی نسبت به نوع نیاز خود می تواند شما را مجاب کند تا کالای مناسب شغل و حرفه ی خود را تهیه کنید.

دستکش ایمنی یکی از تجهیزات بسیار ضروری محصولات ایمنی است که با پوشش مناسب دست ها از بروز حجم وسیعی از حوادث و آسیب ها جلوگیری می کند. انواع مختلفی که شامل دستکش کف چرم مهندسی، دستکش کف چرم ایمنی، دستکش ایمنی ضد برش و موارد متنوع دیگر می شود. امروزه با توجه به تخصصی شدن رشته ها و کارهای فیزیکی مختلف، شاهد ابداع و تولید انواع گوناگونی از تجهیزات ایمنی هستیم که هر کدام با نوع فعالیت خاصی تناسب دارد.

دستکش ایمنی در دسته تجهیزات ایمنی قرار دارد که اهمیت بالایی برخوردار است، در بسیاری از مشاغل صنعتی و کارگاهی که احتمال بروز خطرات جانی حین انجام کار زیاد است رعایت نکات ایمنی نه تنها به ایمنی مهندسان و کارگران کمک می کند بلکه به طور قانونی از ضروری ترین نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای شود. بر همین اساس بسیاری  از مهندسان و کارفرمایان که در محیط های کارگاهی و یا شرکت های منهدسی و خدماتی کار می  کنند دغدغه ی بزرگی دارند که بتوانند تجهیزات ایمنی استانداردی را تهیه کنند.

اما تهیه لوازم ایمنی استاندارد که در دسته ی آن انواع دستکش ایمنی جای دارد می تواند به موارد گوناگونی بستگی داشته باشد که برخی از آن ها را اینجا بررسی می  کنیم. یکی از این موارد شناخت کافی بر روی انواع جنس دستکش ایمنی است، توجه به این نکته که بستگی به نوع نیازی که دارید باید چه جنسی داشته باشد، از چه استاندارد هایی استفاده کرده باشند و به طور کل چه متریالی در آن مورد استفاده قرار داده شده است.

فروشگاه بازار ترافیکی مجموعه ای گسترده از دستکش ایمنی کار را ارائه می دهد، این محصولات به صورت عمده و تک به فروش بر اساس نوع سفارش مشتریان به آن ها ارائه داده می شود. قیمت دستکش کار در سایت بازار ترافیکی به دلیل عرضه ی مستقیم با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت ارائه داده می شود.

1مجموع 10 محصول
دستکش ضد اسید مچ کش دار

دستکش ضد اسید مچ کش دار

هنگامی که شما در محیط های صنعتی و کاری خود مشغول به کار هستید ، دست شما در معرض خطرات بسیاری قرار دارد . وجود مواد شیمیایی و بخارات مضر در محیطهای کارگاهی بیشتر آسیب را به دست وارد میکند.
1مجموع 10 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :