09194317031 - 02166172948

چراغ راهنمایی معکوس شمار

چراغ راهنمايي معكوس شمار در دسته ی تجهیزات کنترل ترافیک قرار دارد که دارای سه چراغ است که چراغ میانی آن به صورت ثانیه شمار طراحی شده است. چراغ ثانیه شمار با توجه به مزیت هایی که در مورد کاهش ترافیک و آلودگی هوا دارد بسیار حائز اهمیت است. این چراغ معکوس شمار به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل تنظیم است. برخورداری از قابلیت کنترل از راه دور، یکی از ویژگی های منحصر به فرد این چراغ ثانیه شمار هوشمند است.که آن را نسبت به انواع چراغ معکوس شمار موجود در بازار متمایز می سازد و به یکی از محصولات ویژه تجهیزات کنترل ترافیک تبدیل شده است.

چراغ راهنمایی یک وسیله یا نماد راهنمایی و رانندگی است. این چراغ در تقاطع جاده‌ها، پیاده‌روها، ورودی و خروجی معابر و برخی اماکن دیگر نصب می‌شود و جریان آمد و شد را هدایت می‌کند. این وسیله حق عبور را به کمک سه رنگ نوری استاندارد (قرمز، زرد ، سبز) مشخص می‌سازد.چراغ های راهنمایی به صورت تک خانه، دو خانه و سه خانه معمولی و خورشیدی (سولار) با دو نوع کارکرد چشمک زن و دائمی می باشند. تفاوت عمده چراغ های راهنمایی سولار با انواع معمولی در تجهیز آنها با پنل خورشیدی، باتری و دستگاه کنترلر شارژ باتری جهت تامین انرژی مورد نیاز سیستم از خورشید می باشد. چراغ های معکوس شمار که بر روی پایه چراغ های راهنمایی رانندگی تعبیه می شود، جهت کمک به رانندگان برای درک و آگاهی یافتن از اطلاعات و  یادآوری جهت زمان قرمز و سبز شدن علامت طراحی شده است. در دو مدل 2 رقمی و 3 رقمی عرضه می شود که مدل 2 رقمی آن می تواند از 0 تا 99 ثانیه را شمارش کند. 

ثانیه شمار چراغ راهنمایی یکی از تجهیزات کنترل ترافیکی است که برای افزایش نظم خیابان ها و افزایش توجه مردم که چه به صورت پیاده و چه با وسایل نقلیه در رفت و آمد هستند، طراحی و تولید شده است. قیمت مناسب، گارانتی بلند مدت و معتبر، عمر طولانی و ابعاد مناسب از جمله مزایای این معکوس شمار ترافیکی می باشد. چراغ راهنمایی یکی از مهمترین تجهیزات راهنمایی و رانندگی است که رعایت هشدارها و دستورات آن، نظم و ترافیک روان تری را در پی خواهد داشت. حال اگر چراغ راهنمایی مجهز به یک ثانیه شمار ترافیکی نیز باشد بدون شک بازدهی و کارایی آن در ایجاد نظم دو چندان خواهد شد. 

معکوس شمار جهت نصب در کنار چراغ راهنمایی در تقاطع ها و اعلام زمان حرکت دقیق، ساخته شده است که با دقت بالا زمان شروع حرکت و زمان ایست را به رانندگان اعلام می نماید. این چراغ ها محصولی است که به کنترل آلودگی هوا کمک کرده و در مصرف سوخت صرفه جویی می کند ، و همچنین می تواند از تصادفات اتومبیل جلوگیری و استرس رانندگان را کاهش دهد.

فروشگاه اینترنتی بازار ترافیکی با تسلط و آشنایی کامل در تولید، تهیه و پخش تجهیزات ترافیکی و وسایل راهنمایی و رانندگی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آماده همکاری با مشتریان عزیز میباشد.

برای اطلاع از قیمت ها و خرید چراغ راهنمایی معکوس شمار از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان فروش بازار ترافیکی در تماس باشید، ارسال کالا به سراسر ایران، فروش بصورت تک و عمده... 09194317031 - 02166172948 - 02166170485

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :