02166172948-09194317031

گل میخ ترافیکی

گاهی اوقات استفاده از خط کشی خیابان برای تفکیک ترافیکی.و محدود کردن مسیر حرکت وسایل نقلیه کافی نمی باشد.و باید از تجهیزات بهتری برای این کار استفاده نمود. گل میخ ترافیکی به دلیل ایجاد برجستگی بر روی زمین و دید واضحی که در شب دارند بهترین انتخاب برای استفاده در معابر پرتردد شهری می باشد.

این دسته از تجهیزات ترافیکی با دارا بودن نگین های درخشانی که نور را منعکس می کنند، توجه رانندگانی که به خط کشی اهمیت نمی دهند یا دید درستی ندارد را به خوبی به خود جلب می کنند و کمک شایانی به برقراری امنیت و رعایت قوانین رانندگی خواهند کرد.

گل میخ های ترافیکی دارای انواع گوناگونی می باشند که کاربرد آن ها با توجه به سفارش مشتری و مکانی که در آن نصب می شوند متفاوت خواهد بوذ. از انواع گل میخ های ترافیکی می توان به گل میخ چدنی و گل میخ پلاستیکی ABS اشاره کرد که برای نصب آن های نیاز با افراد متخصص می باشد. 


فروشگاه تجهیزات ترافیک شهری بازار ترافیکی به عنوان یکی از باتجربه ترین تولید کنندگان گل میخ ترافیکی توانسته است این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تیراژهای مختلف دراختیار مشتریان محترم قرار دهد.

سایت اینترنتی بازار ترافیکی آماده پاسخ گویی به سوالات شما مشتریان عزیز در جهت خرید محصولات و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم ایمنی و ترافیکی میباشد.

1مجموع 2 محصول
1مجموع 2 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :